top of page

Фахівці

З любов'ю та турботою про Вас і Ваших дітей❤️

хамуляк_edited.jpg

Хамуляк Ольга Богданівна

  • Facebook

Директор (керівник) ІРЦ,

Голова професійної спільноти реабілітологів інклюзивно-ресурсних центрів Львівської області

Народилася 21 липня 1998 року в м. Новий Розділ Львівської області.

Освіта: У 2018 році закінчила вищий навчальний комунальний заклад Львівської обласної ради «Львівський інститут медсестринства та лабораторної медицини ім. Андрея Крупинського». Здобула кваліфікацію ступінь вищої освіти «молодший спеціаліст», за спеціальністю «223 Медсестринство», професійна кваліфікація «Сестра медична». У 2017 році успішно закінчила теоретичний та практичний курс навчання за програмою класичний та локальний масаж (лікувальний масаж, дитячий масаж, лімфодренажний масаж) у тренінговому центрі ТОВ «Профмед». У 2021 році закінчила Львівський державний університет фізичної культури імені Івана Боберського за спеціальністю «Фізична терапія, ерготерапія» акредитована Міністерство освіти і науки України здобула кваліфікацію: ступінь вищої освіти: бакалавр, галузь знань «Охорона здоров’я».  У 2022 році успішно закінчила Львівський державний університет фізичної культури імені Івана Боберського за спеціальністю "Середня освіта (Фізична культура)". Здобула кваліфікацію: ступінь вищої освіти магістр, галузь знань Освіта/Педагогіка. Також у 2022 році успішно закінчила Львівський державний університет фізичної культури імені Івана Боберського освітню програму Менеджмент акредитовану Національним агентством із забезпечення якості вищої освіти. Здобула кваліфікацію ступінь вищої освіти магістр. Галузь знань Управління та адміністрування.

Взяла участь у: міжнароднодній конференції "Люди з інтелектуальною інвалідністю: шкільне навчання, як підготовка до життя в сучасному світі. Інклюзія та шкільне навчання. Умови для створення компетенцій та самостійності"; навчальному вебінарі "Дитяча реабілітація: аналіз розвитку, обстеження  GMFM, класифікація GMFCS";

семінарі "Нейропедагогічні рухові практики для дітей з різними дисфункціями розвитку"; тренінгу "Корекційний маршрут дитини з РСА".

таня.jpg

Фик Тетяна Михайлівна

  • Facebook

Практичний психолог

Народилася 04 липня 1987 року в с. Рудники Миколаївського району  Львівської області.
Освіта: У 2010 році закінчила Європейський університет за спеціальністю(спеціаліст) Економіка підприємства.
У 2015 році закінчила Дрогобицький державний педагогічний університет імені Івана Франка за спеціальністю Практичний психолог в закладах освіти.

У 2020 році підвищувала кваліфікацію за програмами:

 для фахівців інклюзивно-ресурсних центрів "Користування психодіагностичними методиками

WISC-IV, Leiter-3, Conners-3, PEP-3 та CASD";

"Онлайн-тести як інструмент перевірки знань в умовах дистанційного та стаціонарного начання. Як зробити свої тести надсучасними";

"STEM, STEAM, STREAM: від концепції до практичного вміння";

"Підтримка дітей з особливими освітніми потребами: практичні поради".

Успішно пройшла курс "Патопсихологія дитячого віку";

отримла сертифікат про участь у вебінарі "Синдром дефіциту уваги та гіперактивність у дитини: побачити, зрозуміти, допомогти".

У 2021 році проходила курси підвищення кваліфікації для тренерів-педагогів з впровадження Державного стандарту базової середньої освіти "Інклюзивне навчання".

 курс "Базова психологічна допомога в умовах війни". 

У 2022 році пройшла навчання фахівців громад на тему психосоціальної підтримки в кризових умовах в Українському Католицькому Університеті.

Олексишин Ярина Романівна

  • Facebook

Практичний психолог

Народилася 20 березня 1991 р. у селі Дроговиж Миколаївського району Львівської області.
Освіта: У 2013 році закінчила магістратуру в Дрогобицькому державному педагогічному університеті імені Івана Франка за спеціальністю «Психологія».
Кваліфікаційна категорія – з 2021 року спеціаліст першої категорії з (рішення атестаційної комісії відділу освіти Миколаївської державної адміністрації).
Олексишин Ярина Романівна пройшла інтенсив для користувачів по роботі з комплектом діагностичних методик для ІРЦ та отримала сертифікат міжнародного зразка. Внесена у світовий реєстр психологів та здійснює
професійну діагностику дітей з ООП . Зокрема Wisk-IV (шкала інтелекту Векслера для дітей), Leiter-3 (міжнародна шкала продуктивності), Conners-3 (шкала оцінювання розладу дефіциту уваги та гіперактивності), PEP-3 (психоосвітнє оцінювання дітей з розладами спектру аутизму) та CASD (опитувальник розладу аутичного спектру).
Робить висновок на основі даних діагностичної оцінки використовуючи міжнародні методики написавши наративний звіт щодо результатів обстеження працюючи на платформі «psyhometriks».

Олексишин.jpg
Дубів.jpg

Дубів Ганна Андріївна

Вчитель-логопед

Народилася 4 грудня 1948 р. у с. Дроговиж Миколаївського району Львівської області.

Освіта: У 1971 році закінчила Дрогобицький педагогічний інститут ім. Івана Франка філологічний факультет, де здобула спеціальність "Вчитель української мови та літератури".

У 1989 р. закінчила Київський педагогічний інститут ім. О.М. Горького і отримала спеціальність "Логопед дошкільних та шкільних навчальних закладів".

У 2018 році підвищувала кваліфікацію у Комунальному закладі Львівської обласної ради "Львівський обласний інститут післядипломної педагогічної освіти".

У 2020 році рішенням атестаційної комісії відділу освіти Миколаївської державної адміністрації присвоєно педагогічне звання "спеціаліст вищої категорії".

Фіялкович Роксолана Михайлівна

  • Facebook

Вчитель-логопед

Народилася 4 червня 1999 року в с. Демня Миколаївського району Львівської області.

Освіта - вища. У 2020 році закінчила Львівський національний університет імені Івана Франка за спеціальністю "Спеціальна освіта" та здобула кваліфікацію "Дефектолог, спеціальний психолог". У 2022 році закінчила Національний університет "Львівська політехніка" за спеціальністю "Менеджмент" та освітньою програмою "Управління навчальним закладом" і здобула освітньо-кваліфікаційний рівень "магістр".

Пройшла курси підвищення кваліфікації:

"Розвиток розуміння мовлення у дітей з аутизмом та алалією", 

"Аутизм: навчання та корекція",

"Інклюзивно-ресурсний центр: принципи взаємодії дитини, батьків та закладу освіти".

Була учасницею:

першої всеукраїнської логопедичної конференції "Ефективні технології в сучасній логопедії",

другої всеукраїнської логопедичної конференції "Логопедична допомога дітям з РСА",

Всеукраїнського онлайн-фестивалю практичної логопедії,

Міжнародного проекту "Освіта ХХІ століття: зміни в контексті і розвитку інформаційного суспільства" навчання за практичним курсом "Технологія комунікації переконання", 

тренінгу "Основи логопедичного масажу (класичного і зондового)",

вебінару "Особливості мовленнєвого розвитку у дітей зі спектром аутичних порушень".

фіялкович.jpg
сеник.jpg

Сеник Лідія Ярославівна

  • Facebook

Вчитель-логопед

Народилася 27 грудня 1998 року в м. Новий Розділ Львівської області.

Освіта - вища. У 2020 році закінчила Львівський національний університет імені Івана Франка за спеціальністю "Психологія" та здобула кваліфікацію "Психолог".

У 2021 році проходила курси підвищення кваліфікаціїдля тренерів-педагогів з впровадження Державного стандарту базової середньої освіти "Інклюзивне навчання".

У 2022 році закінчила Львівський національний університет імені Івана Франка за спеціальністю "Спеціальна освіта", спеціалізація "Логопедія"  кваліфікацію "Вчитель-логопед" і здобула освітньо-кваліфікаційний рівень "магістр".

 Пройшла курс підвищення кваліфікації "Нейрологопедична діагностика мовлення"

Взяла участь у:

онлайн-логофорумі "Алалія. Діагностика. Методи подолання",

онлайн-вебінарі "Методи логопедичної діагностики немовленнєвої дитини",

вебінарі-практикумі "PRO Складову структуру слова".

bottom of page